Набір автомобіліста Toyota із сумкою чорного кольору 01-081-К
Набір автомобільний містить усі необхідні автоаксесуари, без яких, відповідно до правил дорожнього руху, експлуатація авто заборонена. Набір має оригінальний дизайн. Зручна містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 8 т 5 м із гаками
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Автомобільна аптечка АМА-1 згідно з ТУ (50-006-М-IS), у м'якому футлярі
- Вогнегасник порошковий 2 кг
- Рукавички з нітриловим покриттям
- Сумка Toyota чорного кольору, на два відділення 50 х 18 х 18 см
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴/комплект







