1 день
Набір автомобіліста універсальний Базовий у сумці червоного кольору на 1 відділення 01-155-IS
1 380 ₴/комплект
1 242 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00163
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний Базовий у сумці червоного кольору на 1 відділення 01-155-IS
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також знадобиться для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Автомобільна аптечка згідно з ТУ (02-003-ДП), у футлярі Дой-Пак
- Вогнегасник порошковий 1 кг
- Рукавички ПВХ універсальні
- Сумка червона, на одне відділення 45,5 х 18,5 х 18 см
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 455 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴/комплект











