1 день
Набір автомобіліста універсальний кросовер у сумці чорного кольору на 2 відділення 01-091
2 100 ₴/комплект
1 890 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00167
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний кросовер у сумці чорного кольору на 2 відділення 01-091
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 8 т 5 м із гаками
- Зупинковий знак у пластиковому футлярі
- Автомобільна аптечка АМА-1 згідно з ТУ (50-006-М-IS), у м'якому футлярі
- Вогнегасник порошковий 2 кг
- Рукавички з нітриловим покриттям
- Сумка чорна, на два відділення 50 х 18 х 18 см
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴/комплект







