1 день




Набір автомобіліста універсальний Євростандарт у сумці червоного кольору на 2 відділення 01-022-Е
1 780 ₴/комплект
1 602 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00183
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний Євростандарт у сумці червоного кольору на 2 відділення 01-022-Е
У цьому наборі входять усі необхідні автоаксесуари, без яких, згідно з вимогами Європейського Союзу, експлуатація авто заборонена.
Комплектація набору:
- Знак аварійної зупинки. За потреби обов'язково має бути встановлений на дорозі транспорту, що наближається.
- Аптечка автомобільна "Євростандарт" згідно з ТУ (50-005-М-IS), у м'якому футлярі.
- Вогнегасник порошковий 2 кг (згідно з 1128-97-п).
- Сумка-органайзер червона, на два відділення 50 х 18 х 18 см. Зручна та містка, має 4 текстильні липучки, завдяки яким триматиметься в багажнику.
- Жилет безпеки світловідбивний, зробить власника автомобіля видимим у будь-яких дорожніх умовах, підвищивши його безпеку.
- Наклейка "UA" — розміщується ззаду на транспортних засобах, які є в міжнародному русі.
- Інструкція з використання.
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴/комплект


