1 день
Набір автомобіліста універсальний у сумці синього кольору на 2 відділення 01-016-У
1 780 ₴/комплект
1 602 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00188
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний у сумці синього кольору на 2 відділення 01-016-У
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Зупинковий знак у картонному пакованні
- Автомобільна аптечка згідно з ТУ (02-027-П), у пластиковому футлярі
- Вогнегасник порошковий 2 кг
- Рукавички ПВХ універсальні
- Сумка синя, на два відділення 50 х 18 х 18 см
- Інструкція з використання
Склад аптечки:
- Бинт нестерильний (5 м х 10 см) — 1 шт.
- Бинт нестерильний (5 м х 5 см) — 2 шт.
- Серветка медична з хлоргексидином (6 х 10 см) — 1 шт.
- Ножиці тупокечні — 1 шт.
- Бинт нестерильний (7 м х 14 см) — 1 шт.
- Косинка медична перев'язувальна (50 см х 50 см) — 1 шт.
- Пінцет стерильний — 1 шт.
- Пристрій для штучного дихання — 1 шт.
- Рукавички п/е — 2 пари
- Сертифікат — 1 шт.
- Посібник першої допомоги — 1 шт.
- Серветка для оброблення ран стерильна 2 шт. в комплекті (10 см х 10 см) — 1 компл.
- Пакет перев'язувальний стерильний (13 см х 11 см) — 1 шт.
- Булавка англійська — 2 шт.
- Джгут тканинний із маячком — 1 шт.
- Футляр полімерний червоний (190х125х65 мм) — 1 шт.
- Термопокривало (210х160 см) — 1 шт.
- Серветка медична антимікробна з фурагіном (10 х 13 см) — 1 шт.
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴/комплект








