1 день
Сумка-органайзер у багажник на 1 відділення сірого кольору 09-724-1Д
440 ₴
396 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00295
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-органайзер у багажник на 1 відділення сірого кольору 09-724-1Д
Практична та зручна у використанні сумка-органайзер призначена для транспортування та зберігання автомобільних аксесуарів та інструментів. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї всі необхідні речі. Практичний формат застібки — по всій ширині сумки, дає змогу відкривати її повністю.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 47 х 19 х 22 см
- Максимальна вага навантаження: 20 кг
- Ширина застібки на сумці: 10 мм.
- Кількість відділень: 1
- Колір: сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


