1 день


Сумка-органайзер на 2 відділення червоного кольору 09-704-2Д
480 ₴
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00309
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-органайзер на 2 відділення червоного кольору 09-704-2Д
Практична та дуже зручна у використанні сумка-органайзер призначена для транспортування та зберігання автомобільних аксесуарів та інструменту. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї все необхідне автопристосування. За допомогою текстильної липучки сумка надійно кріпиться в багажному відділенні або в будь-якому іншому зручному місці.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 50 х 18 х 18 см
- Максимальна вага навантаження: 20 кг
- Ширина застібки на сумці: 0,5 см.
- Кількість відділень: 2
- Колір: червоний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴


