Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 200 Вт GAS MAD X1-694 3-смугова
2 590 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2070
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 200 Вт GAS MAD X1-694 3-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює кордони, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Динамік має 13-міліметровий твіттер, мембрана якого виготовлена з інноваційного матеріалу PEI (Поліефірид) і магнітною структурою "NEO" — це означає, що ви отримуєте підвищену дисперсію та позаосьове відтворення. Твіт також містить вбудований кросовер. Таке невидиме розташування робить зовнішній вигляд динаміка дуже елегантним і привабливим. Цей комплект акустики можна сміливо під'єднувати як від головного пристрою, так і під'єднати під зовнішній підсилювач, що зробить звучання ще потужнішим, голоснішим і якіснішими.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9") овали
- Кількість смуг: 3 смуги
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: PEI (Поліефірімід)
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній розмір: 166x235 мм
- Монтажний розмір: 220х150 мм
- Монтажна глибина: 72 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 92 дБ |
- Ціна: 2 590 ₴/комплект








