4-канальний підсилювач 220 Вт GAS MAD A1-70.4 AB клас
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2104
- +380 (98) 743-63-37
4-канальний підсилювач 220 Вт GAS MAD A1-70.4 AB клас
Високоякісний підсилювач від шведського виробника GAS. Підсилювачі серії MAD A1 обладнані спеціальним легким корпусом радіатора типу "A-Star" зі збільшеною площею охолодження. Важливою особливістю цього підсилювача є індикатор перевантаження або кажучи мовою SPL — "датчик кліпа". Саме цей індикатор захищає сабвуфери від виходу з ладу. Функція — ATO — Auto Turn On (автоматичне вмикання підсилювача, у разі появи сигналу на високорівневому вході) дає змогу позбутися зайвих дротів і неймовірно зручно під час під'єднання до штатних автомагнітолів. Для поціновувачів якості рекомендуємо цей підсилювач.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Кількість каналів: 4 канальний
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 70 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 105 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 220 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 15 ~ 22000 Гц
- Фільтр LPF: 50-4000 Гц
- Фільтр HPF: 50-4000 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Високорівневий вхід: є
- Співвідношення сигнал/шум: 98
- Коефіцієнт демпфіювання: 130
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.5
- Вага: 2.4 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 312x209x55 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Кількість каналів | 4 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 70 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 105 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 220 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 990 ₴










