
Світлодіодна LED-фара робочого світла 546х78х60 мм 120W CYCLONE WL-A3 COMBO (ближнє та дальнє світло)
1 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001476
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 546х78х60 мм 120W CYCLONE WL-A3 COMBO (ближнє та дальнє світло)
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: COMBO (комбіноване, ближнє + дальнє спрямоване світло)
- Потужність фари: 120 Вт
- Кількість світлодіодів — 40 шт.
- Тип світлодіодних елементів — CREE 3W
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Влагозащита: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 546 мм
- Висота: 78 мм
- Глибина: 60 мм
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-A3 120W COMBO
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Промінь | комбінований |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина | 546 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴


