
Світлодіодна LED-фара робочого світла 120х125х70 мм 30W CYCLONE WL-F3B+COB SP HQ SPOT (дальнє світло) 102-282
644 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1246
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодна LED-фара робочого світла 120х125х70 мм 30W CYCLONE WL-F3B+COB SP HQ SPOT (дальнє світло) 102-282
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: SPOT спрямований (дальний свет)
- Потужність фари: 30 Вт
- Світловий потік: 3000 люмен
- Кількість світлодіодів — 10 шт.
- Тип світлодіодних елементів — CREE 3W+ COB
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Влагозащита: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 120 мм
- Висота: 125 мм
- Глибина: 70 мм
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-F3B 30W+COB SP HQ SPOT
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Промінь | Направленный |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴


