Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L3 H18 6000 K 4500 Lm 20 W без вентилятора (кулера) (2 шт.)
Компактна нова мінісерія автомобільних світлодіодних LED-ламп від виробника NEXTONE. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп NEXTONE L3:
- Компактний розмір ламп (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Підвищена світловидатність
- Гарна потужність ламп (20 Вт на одну лампу) з огляду на компактний розмір
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор
Технічні характеристики:
- Виробник: NEXTONE
- Серія ламп: L3
- Цоколь лампи: H18
- Світловий потік: 4500 Лм
- Потужність лампи: 20 Вт
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор
- Посадкова глибина: 15 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Nextone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 776 ₴/комплект





