Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L4 H11 6000 K 18000 Lm 70 W CAN BUS обманкою (2 шт.)
1 872 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001558
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L4 H11 6000 K 18000 Lm 70 W CAN BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника NEXTONE. Інтелектуальна система охолодження з використанням 2 мідних теплових трубок, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловіддання чипів 3570 CSP chip.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп NEXTONE L4:
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп (70 Вт на одну лампу)
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор
- Мідні теплові трубки, для кращого охолодження
- Зовнішній драйвер
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера (CAN BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: NEXTONE
- Серія ламп: L4
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: H11
- Світловий потік: 18000 Лм
- Потужність лампи: 70 Вт
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор + мідні трубки
- Посадкова глибина: 36 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Nextone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 872 ₴/комплект







