Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L5 H27 5000K 10000 Lm 45 W 12-24 V (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності та поліпшеним світлопотоком від виробника NEXTONE. Інтелектуальна система охолодження з використанням радіатора з авіаційного алюмінію, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловіддання американських чипів CREE light Cource technology (USA). Лампи підтримують напругу 9-32 В, що дає змогу встановлювати їх як на легкові авто, так і на вантажні з напругою 24 В.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп NEXTONE L5:
- Тип світлодіода: CREE light source technology (USA Америка)
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп (45 Вт на одну лампу)
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Зовнішній драйвер
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
Технічні характеристики:
- Виробник: NEXTONE
- Серія ламп: L5
- Напруга живлення: 9-32В
- Цоколь лампи: H27
- Світловий потік: 10000 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Посадкова глибина: 30 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H27/2 |
| Виробник | Nextone |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 218 ₴/комплект





