Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L6 HB3 (9005) 5500 K 14000 Lm 70 W (2 шт.)»
Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L6 HB3 (9005) 5500 K 14000 Lm 70 W (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника NEXTONE. Інтелектуальна система охолодження з використанням 2 мідних теплових трубок, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловіддання чипів 3570 CSP chip.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп NEXTONE L6:
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор
- Мідні теплові трубки, для кращого охолодження
Технічні характеристики:
- Виробник: NEXTONE
- Серія ламп: L6
- Цоколь лампи: HB3 (9005)
- Світловий потік: 14000 Лм
- Потужність лампи: 35 Вт (70 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор + мідні трубки
- Посадкова глибина: 24.2 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB3 |
| Виробник | Nextone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 790 ₴/комплект







