



Світлодіодні автолампи LED H11 90W 5000K 6500 Lm Prime-X R PRO з вбудованим EMC фільтром (2 шт.)
2 770 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1463
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED H11 90W 5000K 6500 Lm Prime-X R PRO з вбудованим EMC фільтром (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні LED-лампи від виробника Prime-X. Світлодіодні чипи нового покоління мають підвищену потужність і покращену світловидатність. Завдяки правильному розміщенню світлодіодів і правильно витриманій фокусній дистанції — ви отримуєте чітку світло-теневу кордон. Інтелектуальна активна система охолодження дає змогу правильно й ефективно охолоджувати лампи, що збільшить їхній ресурс роботи. Корпус ламп виготовлений із якісного авіаційного алюмінію. За допомогою вбудованого драйвера стабілізатора напруги та EMC фільтра повністю усувається зайві перешкоди та наводки на дод. обладнання у вашому автомобілі. Ця серія ламп ідеально підходить для рефлекторної оптики.
Технічні характеристики:
- Виробник: Prime-X
- Серія ламп: R PRO
- Цоколь лампи: H11
- Потужність ламп: 90 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Світловий потік: 6500 Lm
- Тип светодиода: GC-5530 (оригинал)
- Влагозащита: IP 67
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- EMC-фільтр встановлений на лампах для уникнення будь-яких радіопереходів
- Вбудований стабілізатор напруги
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло (рефлекторна оптика)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Prime-X |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 770 ₴/комплект


