Сабвуферний динамік у штатне місце для BMW 8" (20 см) 240 Вт 2 Ом DLS Cruise CRPP-BMW1.82
6 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3099
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік у штатне місце для BMW 8" (20 см) 240 Вт 2 Ом DLS Cruise CRPP-BMW1.82
Оновлений 8-дюймовий сабвуфер для BMW і Mini. Серія Cruise пропонує вам природний звук DLS, призначений для справжніх цінувальників якісного звучання. Просте встановлення й ідеальне оновлення системи "OEM".
Особливості:
- Природний чистий звук
- Оптимізовані рухомі компоненти для мінімального спотворення
- Потужний магніт великого розміру
- Надійний дифузор зі скловолокна
- 2-дюймова звукова котушка "CCAW"
- Захисна решітка "Free Flow Hexagon"
- Кошик з АБС-пластику, армованого скловолокном
- Висока чутливість
- Простота встановлення
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 8" (20 см)
- Потужність RMS: 120 Вт
- Максимальна потужність: 240 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 35 ~ 500 Гц
- Чутливість: 86 дБ
- Опір: 2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 50 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: пластик + скловолокно
- Матеріал дифузора сабвуфера: скловолокно
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 45 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.62
- VAS (еквівалентний об'єм): 23.34 л
- Qms (механічна добротність): 2.17
- Qes (електрична добротність): 0.87
- Sd (площа дифузора): 240
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 7
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 217 мм
- Монтажний діаметр: 192 мм
- Монтажна глибина: 56 мм
Гарантія: 12 місяців
Готове рішення для встановлення в такі моделі авто:
- BMW 1 Series (E81), 2007-2012
- BMW 1 Series (E82), 2007-2013
- BMW 1 Series (E87), 2005-2011
- BMW 1 Series, (E88), 2008-2013
- BMW 1 Series, (F20), 2014-2020
- BMW 1 Series, (F21), 2013-2020
- BMW 2 Series (F22), 2014-2020
- BMW 2 Series (F23), 2014-2021
- BMW 2 Series (F87), 2015-2022
- BMW 2 Series (F44), 2015-2022
- BMW 2 Series (F45), 2015-2022
- BMW 2 Series (F46), 2015-2022
- BMW 3 Series (E90), 2005-2011
- BMW 3 Series (E91), 2005-2012
- BMW 3 Series (E92), 2006-2013
- BMW 3 Series (E93), 2007-2013
- BMW 3 Series (F30), 2012-2019
- BMW 3 Series (F31), 2012-2019
- BMW 3 Series (F34), 2012-2021
- BMW 3 Series (F35), 2012-2019
- BMW 3 Series (F80), 2014-2018
- BMW 4 Series (F32), 2014-2020
- BMW 4 Series (F33), 2014-2020
- BMW 4 Series (F36), 2014-202
- BMW 4 Series (F82), 2014-202
- BMW 4 Series (F83), 2014-2020
- BMW 4 Series (G22), 2021-2023
- BMW 4 Series (G23), 2021-2023
- BMW 5 Series (E60), 2003-2010
- BMW 5 Series (E61), 2003-2010
- BMW 5 Series (F07), 2009-2016
- BMW 5 Series (F10), 2010-2016
- BMW 5 Series (F11), 2011-2016
- BMW 5 Series (G30), 2017-2023
- BMW 5 Series (G31), 2017-2022
- BMW 6 Series (F06), 2011-2015
- BMW 6 Series (F12), 2012-2019
- BMW 6 Series (F13), 2012-2019
- BMW 6 Series (G32), 2018-2023
- BMW 7 Series (E65), 2002-2008
- BMW 7 Series (E66), 2002-2008
- BMW 7 Series (E67), 2001-2008
- BMW 7 Series (G11), 2016-2022
- BMW 7 Series (G12), 2016-2022
- BMW X1 (E84), 2009-2015
- BMW X1 (F48), 2016-2022
- BMW X1 (F49), 2016-2022
- BMW X3 (E83), 2003-2010
- BMW X3 (F25), 2011-2017
- BMW X4 (F26), 2014-2018
- BMW X5 (E70), 2007-2011 (models with Hi-Fi & Logic 7 system)
- BMW X6 (E71), 2008-2014 (models with Hi-Fi & Logic 7 system)
- BMW X6 (F16), 2015-2019 (models with Base Audio and Hi-Fi & Harman Kardon system)
- Mini Countryman (R60), 2010-2016
- Mini Paceman (R61), 2013-2016
- Mini Clubman (F54), 2016-2022
- Mini Hatch (5-door) (F55), 2014-2019
- Mini Hatch (3-door) (F56), 2014-2019
- Mini Convertible (F57), 2017-2022
- Mini Countryman (F60), 2017-2021
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 86 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 35 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 590 ₴









