
2-канальний підсилювач 650 Вт DECKER PS 2.110 D клас
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003980
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2-канальний підсилювач 650 Вт DECKER PS 2.110 D клас
2-канальний підсилювач від виробника DECKER. Потужний і надійний підсилювач ідеально підійде для поліпшення якості звуку у вашому автомобілі. Підсилювач D класу розроблений за цифровою технологією оброблення звуку. Якісне складання, чудові характеристики та компактний розмір роблять цю модель найкращою у своєму сегменті.
Технічні характеристики:
- Бренд: DECKER
- Кількість каналів: 2 канальні
- Клас роботи: D (цифрова технологія)
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 110 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 140 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 280 Вт
- Максимальна пікова потужність: 650 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 20000 Гц
- Фільтр LPF: 40-250 ГЦ
- Фільтр HPF: 40-250 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Співвідношення сигнал/шум: 100 дБ
- Вхідна чутливість: 0.2 - 6 В
- Робоча напруга: 11-16 В
- Високорівневий вхід: є (можливість під'єднання до штатних магнітол)
- Система захисту від короткого замикання, падіння напруги, перегрівання, перевантаження
Габаритні розміри (ДхШхВ): 182.5х127х45 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Кількість каналів | 2 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 182.5 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 110 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 140 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 280 Вт |
| Максимальна потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴


