Світлодіодні автолампи LED з лінзою DECKER H4 130W GL-01 PRO 6000K 18000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
2 476 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 003157
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED з лінзою DECKER H4 130W GL-01 PRO 6000K 18000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні LED-лампи з лінзою від виробника DECKER. Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дає змогу отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотієвою кордоном. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лінзованої лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп із лінзою DECKER:
- висока потужність ламп 130 Вт
- збільшена лінза для більш високого фокусування світла
- збільшений світлопотік
- добра концентрація світла
- стійкість до перепадів напруги
- стійкість до вібрації
- активна система охолодження: авіаційний алюміній і мідь + кулер
- чудовий вологозахист ламп
- компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- зовнішній драйвер обладнаний модулем CAN-BUS обминання помилки бортового комп'ютера
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: GL-01
- Цоколь лампи: H4
- Діаметр лінзи: 1,34" (34 мм)
- Світловий потік: 18000 Лм
- Потужність лампи: 65 Вт на одну лампу (130 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло з блакитним відтінком)
- Напруга живлення: 9-32 В
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор, мідь + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло (рефлекторна оптика)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Діаметр лінзи | 34 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 476 ₴/комплект










