Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 90/300 Вт Mystery MF-963 3-смугова
Mystery MF-963 — це 3-смугова акустична система овальної форми серії Professional. Автоакустика має стильний дизайн і збалансовані звукові технічні характеристики. Динаміки зі штампованим кошиком і поліпропіленовим текстурованим дифузором. Серія Professional дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Виробник: Mystery
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9") овали
- Кількість смуг: 3-смугова
- Потужність RMS: 90 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 45 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: текстурований поліпропілен
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Монтажна глибина: 82 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 45 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴/комплект











