Світлодіодна LED-фара робочого світла 114х126х60 мм 42W CYCLONE WL-D4 EP16 розсіяний ближній (2 шт.)
890 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 000407
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-фара робочого світла 114х126х60 мм 42W CYCLONE WL-D4 EP16 FLOOD розсіяний ближній (2 шт.)
Ціна вказана за 2 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість проти зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: розсіяне ближнє світло (flood);
- Потужність фари: 42 Вт
- Світловий потік: 3500 люмен
- Кількість світлодіодів — 14 шт.
- Тип світлодіодних елементів — Epistar 3W
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В
- Колірна температура: 6000К (білий)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 114 мм
- Висота: 126 мм
- Глибина: 60 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-D4 42W EP16 FLOOD розсіяне ближнє світло (2 шт.)
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 14 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 42 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Ширина | 114 мм |
| Промінь | рассеянный |
| Висота | 126 мм |
| Глибина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴/пара


