Компонентна автоакустика 20 см (8") 85/260 Вт ALPINE S2-S80C 2-смугова

Alpine S2-S80C — 2-смугова компонентна акустична система з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із композитного матеріалу поліпропілену та скловолокна, завдяки такому збиранні динамік відтворює натуральне звучання й рівну подачу звуку. Технологія High-Amplitude Multi-Roll (HAMR) НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою гумового підвісу. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 20 см (8")
- Типорозмір ВЧ динаміка (твітера): 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 85 Вт
- Максимальна потужність: 260 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 ~ 40000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: композитний матеріал поліпропілену та скловолокна
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросовери: є в комплекті
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 66.4 мм
Ціна вказана за комплект
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 85 Вт |
| Максимальна потужність | 260 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 490 ₴/комплект











