Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 70/280 Вт ALPINE SPG-17CS 2-смугова

Alpine SPG-17CS — 2-смугова компонентна акустична система з високою якістю звуку від виробника Alpine. Автоакустика відтворює м'який, насичений, глибокий звук і забезпечує збалансоване повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Динамік має дифузор із литого поліпропілено-слюдного матеріалу, завдяки такому збиранні динамік відтворює натуральне, чисте звучання та рівну подачу звуку. Конструкція НЧ-динаміка забезпечує максимальний рух дифузора та набагато краще відтворює низькі частоти (бас). Він підвішений і відцентрований за допомогою міцного гумового підвісу. Високочастотний динамік представлений м'яким, шовковим, купольним твітером із неодимовим магнітом. Ця модель дає змогу використовувати динаміки як від головного пристрою, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Акустичні системи Alpine — потужне поєднання інноваційних технологій і чудових матеріалів, створене для того, щоб забезпечити неперевершений музичний досвід у вашому автомобілі.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2-смугова
- Потужність RMS: 70 Вт
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 68 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 88.5 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: литий поліпропілено-слюдний
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросовери: є в комплекті
- Захисні решітки: є в комплекті
- Дроти для під'єднання: немає в комплекті
- Монтажна глибина: 61 мм
Ціна вказана за комплект
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88.5 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 68 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 109 ₴/комплект









