Сабвуфер пасивний корпусний 250/800 Вт 12" (30 см) ALPINE SBG-1224BP (акрилове вікно із синьою підсвіткою) 2 Ом
7 019 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3249
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер пасивний корпусний 250/800 Вт 12" (30 см) ALPINE SBG-1224BP (акрилове вікно із синьою підсвіткою) 2 Ом

Високоякісний корпусний пасивний сабвуфер від виробника Alpine. У корпусі встановлений 12-дюймовий сабвуферний динамік, дифузор якого виготовлений із целюлози посиленої кевларом, що дасть насиченіший і глибший бас. Потужний феритовий мотор і звукова мідна котушка дасть змогу слухати будь-які жанри музики без втрати якості на великій гучності. Корпус виготовлений у формфакторі bandpass, що дасть вищий тиск для прихильників напористого баса. Також корпус обладнаний акриловим склом зі стильною синьою підсвіткою. Цей сабвуфер має чудові характеристики для свого цінового діапазону та підійде тим автоаматорам-меломанам, які прагнуть поліпшити об'ємність відтворення й отримати професійний звук за доступною ціною.
Технічні характеристики:
- Виробник: Alpine
- Особливості: акрилове вікно із синьою підсвіткою
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 28-200 Гц
- Опір: 2 Ом
- Чутливість: 89 дБ
- Розмір звукової котушки: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал дифузора: целюлоза посилена кевларом
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал магніту: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 31 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.38
- VAS (еквівалентний об'єм): 75 л
- Qms (механічна добротність): 3.27
- Qes (електрична добротність): 0.43
- Sd (площа дифузора): 502
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 10
Габаритні розміри (ШхВхГ): 473х380х314/414 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 28 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 414 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 7 019 ₴







