Автомобільний органайзер саквояж з екошкіри в багажник 65х32х32 см чорний з чорною прошивкою XL 03-139-1Д
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3294
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Автомобільний органайзер саквояж з екошкіри в багажник 65х32х32 см чорний з чорною прошивкою XL 03-139-1Д
Якісна сумка-органайзер (саквояж) на 1 відділення з двома перегородками. Має дві зручні ручки з боків для транспортування. Дає змогу зберігати речі в одному місці. Органайзер виготовлений із якісної чорної екошкіри та прошито чорною армованою ниткою. На задній стінці має липучку для надійної фіксації в багажнику.
Характеристики:
- Матеріал — високоякісна екошкіра
- Розмір — 65х32х32 см
- Колір чорний, з чорною прошивкою
- Дві ручки з боків для транспортування
- Липучка для надійної фіксації в багажнику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Poputchik |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴









