Світлодіодні автолампи LED з лінзою 60 W CYCLONE H7 G10 5500 K 12000 Lm (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні LED-лампи з лінзою від виробника CYCLONE. Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дає змогу отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотієвою кордоном. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лінзованої лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп із лінзою CYCLONE G10:
- висока потужність ламп 60 Вт
- добра концентрація світла
- стійкість до перепадів напруги
- стійкість до вібрації
- активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- чудовий вологозахист ламп
- компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: G10
- Цоколь лампи: H7
- Діаметр лінзи: 0,71" (18 мм)
- Світловий потік: 12000 Лм
- Потужність лампи: 30 Вт на одну лампу (60 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Напруга живлення: 9-16 В
- Посадкова глибина: 36 мм
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло (рефлекторна оптика)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Діаметр лінзи | 18 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 346 ₴/комплект






