Світлодіодна LED-фара робочого світла 106,8х102х86 мм 30W CYCLONE WL-G7 PREMIUM DRIVING дальній
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому і безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: дальнє світло з чіткою світлотеневою межею + поворот/габарит;
- Потужність фари: 30 Вт
- Під'єднання 3-дротове;
- Світловий потік: 2400 люмен
- Кількість світлодіодів — 6 шт.
- Тип світлодіодних елементів — OSRAM OLSON 5W;
- Робочий діапазон напруги: 9 - 32 В
- Колірна температура: 5700К (білий)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 106,8 мм
- Висота: 102 мм
- Глибина: 86 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-G7 30W PREMIUM DRIVING
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Ширина | 106.8 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 102 мм |
| Глибина | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴





