

Світлодіодна LED фара робочого світла 90х104х50 мм 30W CYCLONE WL-F8+DRL DRIVING ближнє світло (2 шт.)
842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 004970
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED фара робочого світла 90х104х50 мм 30W CYCLONE WL-F8+DRL DRIVING ближнє світло (2 шт.)
Ціна вказана за 2 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому і безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP68.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: ближнє світло з чіткою світлотіньовою межею + ДХО
- Потужність фари: 30 Вт
- Під'єднання 4-дротове;
- Кількість світлодіодів — 3 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 3030 10W+ DRL
- Робочий діапазон напруги: 10 - 32 В
- Колірна температура: 6000К (холодний білий)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 68
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Ширина: 90 мм
- Висота: 104 мм
- Глибина: 50 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-F8 30W + DRL DRIVING — 2 штуки
- Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ширина | 90 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 104 мм |
| Глибина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴


