



Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H4 90W TYPE 47 5500K 19600 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
700 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 3416
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H4 90W TYPE 47 5500K 19600 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління від виробника CYCLONE. Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра, застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловіддання чипів 3570. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього терміну експлуатації.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля. Лампи підтримують напругу живлення 12-24V, що дає змогу встановлювати їх як на легкові, так і на вантажні автомобілі.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 47:
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера CAN-BUS
- Внутрішній стабілізатор напруги (драйвер)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 47
- Цоколь лампи: H4
- Світловий потік: 19600 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт на одну лампу (90 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор, мідь + кулер
- Напруга живлення: 12-32 В
- Посадкова глибина: 26 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 19600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 700 ₴/комплект


