

Світлодіодні автолампи LED CYCLONE D4R 90W TYPE 50 6000K 18000 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
2 328 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 005213
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE D4R 90W TYPE 50 6000K 18000 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління від виробника CYCLONE. Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла. Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної та ксенонової. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних ламп.
Розмір ламп максимально наближений до розмірів штатних ксенонових ламп і для заміни лампи потрібно просто вийняти ксенонову лампу та вставити на її місце світлодіодну. Жодних замін проводки та блоків робити не потрібно. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 50:
- Під'єднання до штатного блока
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера CAN-BUS
- Внутрішній стабілізатор напруги (драйвер)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 50
- Цоколь лампи: D4R
- Світловий потік: 18000 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт на одну лампу (90 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор, мідь + кулер
- Напруга живлення: 12-32 В
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D4R |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 328 ₴/комплект


