Світлодіодні автолампи LED NFL Flame H3 5500K 7200 Lm 40W (2 шт.)
490 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3584
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED NFL Flame H3 5500K 7200 Lm 40W (2 шт.)
Якісні світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника NFL. Завдяки передовим LED технологіям лінійка Flame забезпечує яскраве та чітке освітлення, яке гарантує максимальну видимість навіть у складних погодних умовах або за поганого освітлення. Ці лампи здатні зробити кожну поїздку комфортнішою й безпечнішою, покращуючи не тільки видимість водія, але й роблячи автомобіль помітнішим для інших учасників руху.
Кожна лампа в лінійці Flame від NFL розроблена з урахуванням потреб водіїв, забезпечуючи оптимальну збалансовану інтенсивність світла, що відповідає стандартам безпеки. Сучасні LED-рішення також вирізняються низьким енергоспоживанням, що сприяє економнішій експлуатації та продовжує термін експлуатації ламп. Водночас конструкція ламп дає змогу легко інтегрувати їх у будь-який автомобіль, незалежно від моделі або типу освітлення.
Переваги ламп NFL серії Flame:
- оптимальна потужність ламп
- добра концентрація світла
- стійкість до перепадів напруги
- стійкість до вібрації
- система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- екологічність: світлодіодні лампи вважаються найбезпечнішими для довкілля
Технічні характеристики:
- Виробник: NFL
- Серія ламп: Flame
- Цоколь лампи: H3
- Світловий потік: 3600 Лм на одну лампу (7200 Лм - дві лампи)
- Потужність лампи: 20 Вт на одну лампу (40 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: активне (алюмінієвий радіатор + кулер)
- Напруга живлення: 12V
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Виробник | NFL |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 7200 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 490 ₴/комплект







