



LED лампочки P21W у стоп-сигнал, задній хід NFL Flame 1156 біле світло White (2 шт.)
270 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3606
- +380 (98) 743-63-37
LED лампочки P21W у стоп-сигнал, задній хід NFL Flame 1156 біле світло White (2 шт.)
Якісні автомобільні LED-лампочки від виробника NFL. Завдяки передовим LED технологіям лінійка Flame забезпечує яскраве та чітке освітлення, яке гарантує максимальну видимість навіть у складних погодних умовах або за поганого освітлення. Ці лампи здатні зробити кожну поїздку комфортнішою й безпечнішою, покращуючи не тільки видимість водія, але й роблячи автомобіль помітнішим для інших учасників руху.
Кожна лампа в лінійці Flame від NFL розроблена з урахуванням потреб водіїв, забезпечуючи оптимальну збалансовану інтенсивність світла, що відповідає стандартам безпеки. Сучасні LED-рішення також вирізняються низьким енергоспоживанням, що сприяє економнішій експлуатації та продовжує термін експлуатації ламп. Водночас конструкція ламп дає змогу легко інтегрувати їх у будь-який автомобіль, незалежно від моделі або типу освітлення.
Технічні характеристики:
- Виробник: NFL
- Тип цоколя: P21W (BA15S-1156-S25)
- Колір світіння: білий
- Потужність лампи: 2.76 Вт
- Світловий потік: 660 Лм
- Напруга живлення: 12 В
- Сфера застосування: стоп-сигнал, задній хід
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21W |
| Виробник | NFL |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Лампа заднього ходу |
| Світловий потік | 660 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 2.76 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 270 ₴/комплект


