


LED лампочки W16W (T15) у габаритні вогні, освітлення салону NFL Shine T15 біле світло White (2 шт.)
215 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3676
- +380 (98) 743-63-37
LED лампочки W16W (T15) у габаритні вогні, освітлення салону NFL Shine T15 біле світло White (2 шт.)
Якісні автомобільні LED-лампочки від виробника NFL. Завдяки передовим LED технологіям лінійка Shine забезпечує яскраве та чітке освітлення, яке гарантує максимальну видимість навіть у складних погодних умовах або за поганого освітлення. Ці лампи здатні зробити кожну поїздку комфортнішою й безпечнішою, покращуючи не тільки видимість водія, але й роблячи автомобіль помітнішим для інших учасників руху.
Кожна лампа в лінійці Shine від NFL розроблена з урахуванням потреб водіїв, забезпечуючи оптимальну збалансовану інтенсивність світла, що відповідає стандартам безпеки. Сучасні LED-рішення також вирізняються низьким енергоспоживанням, що сприяє економнішій експлуатації та продовжує термін експлуатації ламп. Водночас конструкція ламп дає змогу легко інтегрувати їх у будь-який автомобіль, незалежно від моделі або типу освітлення.
Технічні характеристики:
- Виробник: NFL
- Тип цоколя: W16W (T15)
- Колір світіння: білий
- Потужність лампи: 4.56 Вт
- Світловий потік: 1080 Лм
- Напруга живлення: 12 В
- Сфера застосування: габаритні вогні, освітлення салону
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | T15(W16W) |
| Виробник | NFL |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Підсвічування салону, Задні габаритні вогні |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 4.56 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 215 ₴/комплект


