Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") JBL CLUB 625SQ 75/225 Вт 2-смугова
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика JBL CLUB 625SQ — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках CLUB 625SQ використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот.
Акустична система серії CLUB від JBL пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Основні переваги серії CLUB:
- Керований шовковий твітер: забезпечує ширший і гладкіший високочастотний відгук
- Інженерна підгонка: точне припасування забезпечує ідеальне встановлення в заводські місця для динаміків
- Конструкція з вентильованим корпусом: охолоджує звукові котушки для зниження спотворень і продовження терміну експлуатації динаміка
- Підвищена потужність і кпд віддачі звуку
- У моделі CLUB 625SQ використовується композитний матеріал дифузора з вуглецевого волокна з архітектурою Plus One™, який забезпечує жорсткі та глибокі баси
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: CLUB
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смугова
- Потужність RMS: 75 Вт
- Максимальна потужність: 225 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 48 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 3 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: вуглецеве волокно
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: є у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 158 мм
- Монтажний діаметр: 128 мм
- Монтажна глибина: 52 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Максимальна потужність | 225 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Чутливість | 93 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 48 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 599 ₴/комплект










