Коаксіальна автоакустика 15x20 см (6x8" овали) JBL STAGE3 8627 50/250 Вт 2-смугова
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика JBL STAGE3 8627 — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках STAGE3 8627 використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот.
Акустична система серії STAGE від JBL пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Основні переваги серії STAGE3:
- Plus One™ Woofer Cones: патентовані поліпропіленові конуси з більшою площею на 35%, що підвищує ефективність до 2 дБ
- Купольний твіттер із кратним приводом: забезпечує ширший і гладкіший високочастотний відгук
- Інженерна підгонка: точне припасування забезпечує ідеальне встановлення в заводські місця для динаміків
- Кросовер із контролем рівня твіттера 0/+2 дБ: дає змогу точно керувати розподілом частот для оптимального звучання
- Конструкція з вентильованим корпусом: охолоджує звукові котушки для зниження спотворень і продовження терміну експлуатації динаміка
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: STAGE3
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15x20 см (6x8" овали)
- Кількість смуг: 2 смугова
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 250 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 3 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 220х142 мм
- Монтажний діаметр: 183х125 мм
- Монтажна глибина: 59 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х8" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Чутливість | 93 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 499 ₴/комплект









