Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") Kicx STC-502 60/120 Вт 2-смугова
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx STC-502 — акустична система високої якості за доступну ціну. Акустичні системи серії STC обладнані класичним матеріалом дифузора з целюлози, поверх якої нанесений захисний полімерний шар. Звукова котушка з покращеним тепловідведенням (на алюмінієвому каркасі) дає змогу підводити до динаміка високу потужність. Акустика чудово працює від вбудованого підсилювача магнітоли, водночас не виключається подальший апгрейд системи підсилювачем невеликої потужності. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: STC
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2 смугова
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 80 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Діаметр звукової котушки ВЧ: 0.51 дюйм (13 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза з просоченням полімеру
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 135 мм
- Монтажний діаметр: 118 мм
- Монтажна глибина: 50 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 584 ₴/комплект








