Сабвуфер активний корпусний 12" (30 см) Kicx AP-300BPA 300/600 Вт із дротами для під'єднання
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx AP-300BPA — високоякісний активний сабвуфер класичного типу з вбудованим підсилювачем у фазоінверторному корпусі. Завдяки досить об'ємному ящику, здатний грати досить низько, але водночас не займає багато місця. Ідеальний для однооб'ємних автомобілів. Сабвуфер подарує вам насичений, об'ємний і глибокий бас. У комплекті є всі необхідні дроти для під'єднання.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: AP
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 300 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 ~ 500 Гц
- Фільтр низьких частот (LPF): 50 ~ 250 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Регулювання фази: 0-180 градусів
- Високорівневий вхід: немає
Габаритні розміри (ШхВхГ): 450х330х360 мм
Комплектація
- Активний сабвуфер
- Комплект дротів для під'єднання
- Інструкція
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 7 161 ₴/комплект










