Сабвуфер активний корпусний 12" (30 см) Kicx STANDBASS 12BA 400/950 Вт компактний плоский
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx STANDBASS 12BA — високоякісний компактний активний сабвуфер із вбудованим підсилювачем у плоскому корпусі (полиця). Сабвуфер здатний грати досить низько, але водночас не займає багато місця. Завдяки плоскому корпусу його легко інтегрувати в будь-який автомобіль. Сабвуфер подарує вам насичений, об'ємний і глибокий бас. У комплекті є всі необхідні дроти для під'єднання, а також дистанційний пульт регулятора баса. Ідеальний для однооб'ємних автомобілів.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: STANDBASS
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 400 Вт
- Максимальна потужність: 950 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30 ~ 1000 Гц
- Фільтр низьких частот (LPF): 30 ~ 150 Гц
- Посилення баса (BASS BOOST): 0 - 12 дБ
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 2 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із просоченням
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал магніту: ферит
- Регулювання фази: 0-180 градусів
- Високорівневий вхід: є (можливість під'єднання до магнітол без RCA виходів)
- Дистанційний регулятор: є
Габаритні розміри (ШхВхГ): 630х150х380 мм
Комплектація
- Активний сабвуфер
- Комплект дротів для під'єднання
- Дистанційний регулятор баса
- Інструкція
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 950 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 1000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Закритий ящик |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 8 702 ₴/комплект










