



Світлодіодні автолампи LED QLine TS Active H3 5900K 56W 12000 Lm 12-24V компактна серія (2 шт.)
1 559 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 39942
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine TS Active H3 5900K 56W 12000 Lm 12-24V компактна серія (2 шт.)
Світлодіодні компактні LED-лампи нового покоління від виробника QLine. За розміром вони практично повторюють розмір штатної галогенової лампи, але водночас мають активне охолодження й потужні технічні характеристики. Сучасний чип Philips 5540 і тонка мідна підкладка завтовшки 0,6 мм, яка якісно відводить тепло + дає змогу розмістити діоди максимально близько один до одного, що дуже важливо для досягнення ідеального фокусування та світло-тіневої межі лампи. Світловий потік на рівні 6000 Лм на одну лампу. Світловий промінь яскравий і щільний, чудово заповнює весь простір перед автомобілем. Температура світла 5900К — яскраве, біле світло, яке приємне для очей. Маленький, але потужний вентилятор на гідродинамічному підшипнику 3010 плюс алюмінієвий корпус із мідною підкладкою забезпечують якісне відведення тепла від діода. Тепло-електричний запобіжник, який просто вимкне живлення лампи в разі, коли температура лампи досягла граничних показників. Це виключає перегорання лампи. Коли температура опуститься до норми, живлення відновиться автоматично.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine TS Active:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір (не вимагають заміни проводки або доробки фар)
- Підвищена світловидатність
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідна підкладка + вентилятор
- Напруга 9-24 В, що дає змогу встановити лампи навіть на вантажний транспорт
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: TS Active
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H3
- Світлодіод (чип): високотемпературний Philips 5540
- Світловий потік: 12000 Лм
- Потужність лампи: 28 Вт на одну лампу (56 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5900К (біле світло)
- Напруга: 9-24V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + мідна підкладка + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 56 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 559 ₴/комплект


