Світлодіодні автолампи LED з лінзою DECKER H7 90W GL-02 5000K 16000 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
1 146 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 008688
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED з лінзою DECKER H7 90W GL-02 5000K 16000 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні LED-лампи з лінзою від виробника DECKER. Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дає змогу отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотінєвою межею. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Установлення лінзованої лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.




Переваги ламп із лінзою DECKER GL-02:
- Висока потужність ламп 90 Вт (дві лампи)
- Гарна концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги (стабілізатор напруги)
- Стійкість до вібрації
- Активна система охолодження: авіаційний алюміній + мідна вакуумна трубка + вентилятор (кулер)
- Чудовий вологозахист ламп
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера CAN-BUS
- Довговічність і великий ресурс роботи
- Можливість встановлювати лампи на вантажні автомобілі з напругою 24V
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: GL-02
- Цоколь лампи: H7
- Діаметр лінзи: 0,73" (18.5 мм)
- Світловий потік: 16000 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт на одну лампу (90 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Напруга живлення: 9-32 В
- Охолодження світлодіодних ламп: авіаційний алюміній + мідна вакуумна трубка + вентилятор (кулер)
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло (рефлекторна оптика)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Діаметр лінзи | 18.5 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 146 ₴/комплект










