Світлодіодні автолампи LED Baxster PW H11 6000K 130W 11000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
1 699 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 35386
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED Baxster PW H11 6000K 130W 11000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні високоякісні LED-лампи нового покоління від виробника Baxster. Лампи з потужним світлодіодом CSP 3570 і активним охолодженням за допомогою кулера на гідродинамічному підшипнику 3010. За потужності 65 Вт мають світловидатність на рівні 5500 Лм на одну лампу, що дорівнює приблизно яскравості двох ксенонових ламп. Призначені для заміни галогенних або ксенонових ламп у фарах головного світла. Корпус виготовлений зі сплаву стандарту Aviation aluminum 6063. Мідна підкладка чипа плюс система мідних трубочок, які проходять через усю лампу до кулера, ефективно відводять тепло від світлодіода. Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари, витриманий фокус і світло-тенева межа світіння. Лампи обладнані системою обходу контролю згорілої лампи (обманка), яка емулює роботу оригінальної лампи та не видає помилок на щитку приладів. Ця система працює з практично всіма автомобілями Європейського та Американського ринку (VW group, GM group, Chrysler, Ford та інші).
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп Baxster PW:
- Чудовий фокус і світло-тенева межа
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідна підкладка + вентилятор на гідродинамічному підшипнику
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: Baxster
- Серія ламп: PW
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: H11
- Світлодіод (чип): високотемпературний CSP 3570
- Світловий потік: 11000 Лм
- Потужність лампи: 65 Вт на одну лампу (130 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + мідна підкладка + вентилятор на гідродинамічному підшипнику
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Baxster |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 130 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 699 ₴/комплект











