Світлодіодні автолампи LED ALed S H11 3000K 48W SH11A03 жовте світло (2 шт.)
Ідеальне рішення для заміни галогенних ламп у рефлекторний і протитуманний блок фарі.
Оптимальна потужність і яскраве жовте світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Не сліплять зустрічний транспорт. Дотримана світлотінева межа світіння. Лампа повністю виготовлена в алюмінієвому корпусі, потужність 24W на одну лампу (48W — дві лампи), температура світіння 3000K (жовте світло).
Світлодіоди (чипи) та драйвера, що застосовуються в цій серії ламп, нового покоління від провідного виробника TNX, виготовлені за сучасною технологією (багатошарового вертикального пакування кристалів), що дає змогу переносити вищі температури. Через порівняно невисоку потужність цієї лампи та завдяки застосуванню алюмінію та міді вдалося розв'язати питання компактності, застосувавши невеликий блок охолодження, який повністю справляється з поставленими на нього завданнями з охолодження світлодіодів.
Водонепроникність лампи на рівні IP68, працює в діапазоні 12 V, що дає їй можливість бути встановленою практично на всі автомобілі.

Переваги ламп ALed:
- Яскраве жовте світло ламп — максимальна ефективність у погану погоду (дощ, туман, сніг)
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір (не вимагають заміни проводки або доробки фар)
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Пасивна система охолодження (без вентилятора)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H11
- Світлодіод (чип): TNX
- Потужність лампи: 24 Вт на одну лампу (48 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 3000К (жовте світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: пасивне (мідь + радіатор)
- Сфера застосування: для рефлекторної фари у протитуманні фари (ПТФ), також можна використовувати лампи в рефлекторній фарі в ближньому та дальньому світлі
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 48 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 800 ₴/комплект







