Світлодіодні автолампи LED ALed RR H7 6000K 56W RRH7M2-C для Opel Movano 2011+ (2 шт.)
2 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 31708
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED ALed RR H7 6000K 56W RRH7M2-C для Opel Movano 2011+ (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні лампи ALED призначені для встановлення в рефлекторну фару. Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Лампа повністю зроблена в алюмінієвому корпусі, потужність 28W на одну лампу (56W — дві лампи), температура світіння 6000K (біле світло). Завдяки використанню нових світлодіодів TNX від провідного виробника напівпровідникових діодів і вдосконаленого драйвера лампа потужна та компактна.
Завдяки застосуванню нового покоління роторно- магнітного кулера, вдалося розв'язати питання постійного охолодження без втрати потужності за будь-яких температур. Порівняно невеликий блок охолодження повністю справляється з поставленими на нього завданнями з охолодження світлодіодів.
Головна особливість цієї моделі — це штатне під'єднання до автомобілів марки Skoda/VW/Opel.
Сумісність з автомобілями:
- Skoda: Kodiaq (2015+), Superb (2015-2019) + CAN-BUS
- VW: Jetta (2010-2015), Crafter (2011+)
- Opel: Movano (2011+)

Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Штатна інтеграція
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Стабілізатор напруги (драйвер)
- Активна система охолодження (роторно-магнітний вентилятор + мідь)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H7
- Світлодіод (чип): TNX 3055
- Потужність лампи: 28 Вт на одну лампу (56 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: активне (вентилятор + мідь)
- Сфера застосування: для рефлекторної фари у ближнє і дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 56 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 200 ₴/комплект












