Світлодіодні автолампи LED ALed X H7 6000K 100W XH7STR3-C для Mersedes ML/GL (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні лампи ALED призначені для встановлення в лінзовану фару. Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Не сліплять зустрічний транспорт. Лампа повністю виготовлена в алюмінієвому корпусі, потужність 50W на одну лампу (100W — дві лампи), температура світіння 6000K (біле світло).
Завдяки використанню нових світлодіодів TNX від провідного виробника напівпровідникових діодів і вдосконаленого драйвера лампа стала потужнішою.
Завдяки застосуванню нового покоління роторно- магнітного кулера, вдалося розв'язати питання постійного охолодження без втрати потужності за будь-яких температур. Порівняно невеликий блок охолодження повністю справляється з поставленими на нього завданнями з охолодження світлодіодів.
Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари, чудово витримана світло-тенева межа світіння (не сліплять зустрічний транспорт).
Головна особливість цієї моделі ламп — це штатне встановлення для автомобілів марки Skoda, Volkswagen, Nissan, Mersedes. Лампи обладнані спеціальним перехідником для встановлення.
Сумісність з автомобілями:
- Skoda: Octavia A5 (2008-2012), SuperB (2008-2015), Kodiaq з Canbus
- Nissan: Qashqai (2006-2013)
- VW: Passat B7 з Canbus
- Mersedes: ML/GL (2005-2011) с Canbus

Переваги ламп ALed:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Спеціальний перехідник для встановлення
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Стабілізатор напруги (драйвер)
- Активна система охолодження (роторно-магнітний вентилятор + мідь)
Технічні характеристики:
- Виробник: ALed
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H7
- Світлодіод (чип): TNX
- Потужність лампи: 50 Вт на одну лампу (100 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 12V
- Охолодження світлодіодних ламп: активне (вентилятор + мідь)
- Сфера застосування: для лінзованої фари у ближнє і дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Aled Lighting |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 400 ₴/комплект












