Світлодіодні автолампи LED 130W DECKER H7 PL-08 5000K 13000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
1 996 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 009663
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED 130W DECKER H7 PL-08 5000K 13000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Високоякісні та потужні 130 Вт світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника DECKER нового покоління. Активна система охолодження, система контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора дали змогу досягти максимальної світловидатності чипів CREE light Cource technology. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і обладнаний модулем обходу помилки бортового комп'ютера нового покоління декодування CAN-BUS PRO. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього терміну експлуатації. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп DECKER серії PL-08
- Висока потужність ламп 130 Вт
- Зовнішній драйвер обладнаний модулем обходу помилки бортового комп'ютера CAN-BUS PRO нового покоління декодування (стабільна робота на сучасних автомобілях)
- Стабілізатор напруги
- Гарна концентрація світла
- Рівномірний розподіл світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор, мідна пластина + вентилятор
- Чудовий вологозахист ламп
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: PL-08
- Цоколь лампи: H7
- Світловий потік: 13000 Лм
- Потужність лампи: 65 Вт (130 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5000К (яскраве біле світло)
- Напруга живлення: 9-16 В
- Охолодження світлодіодних ламп: авіаційний алюмінієвий радіатор, мідна пластина + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 130 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 996 ₴/комплект











