



Середньочастотна автоакустика 20 см (8") EDGE EDXPRO8L-E9 150/300 Вт односмугова
3 249 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 28683
- +380 (98) 743-63-37
Середньочастотна автоакустика 20 см (8") EDGE EDXPRO8L-E9 150/300 Вт односмугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Середньочастотний (естрадний) динамік EDGE EDXPRO8L-E9 є гідним послідовцем серії. Всі показники набагато покращені. У цій моделі нижче значення FS, яке дасть вам глибші середні частоти. Високотемпературна звукова котушка здатна тримати потужність у 150 Вт RMS, а максимальна потужність досягає 300 Вт. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків і гучного повсякдення.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: XTREME
- Тип АС: середньочастотна
- Типорозмір АС: 20 см (8")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 120 ~ 10000 Гц
- Чутливість: 95 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1.5 дюйма (38.1 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 208 мм
- Монтажний діаметр: 183 мм
- Монтажна глибина: 91 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 95 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 120 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 249 ₴/комплект


