Середньочастотна автоакустика 20 см (8") EDGE EDSPRO8N-E0 150/300 Вт односмугова
5 159 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 31330
- +380 (98) 743-63-37
Середньочастотна автоакустика 20 см (8") EDGE EDSPRO8N-E0 150/300 Вт односмугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Гучні динаміки EDGE EDSPRO8N-E0, що перевершують усіх найближчих конкурентів за рівнем цін і характеристик. Динаміки універсальні. Вони можуть бути використані як у повсякденних системах, так і на змаганнях.
Супер" нео" магнітна система. Динамік легкий і надійний, що дає змогу легко встановити у ваш автомобіль. Завдяки магнітній системі вдалося досягти чудової якості звучання й гучності, навіть від підсилювачів із невеликою потужністю, зокрема від вбудованих підсилювачів автомобільних магнітол.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: ST
- Тип АС: середньочастотна
- Типорозмір АС: 20 см (8")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 110 ~ 13000 Гц
- Чутливість: 98 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1.5 дюйма (38.1 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: неодим
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 200 мм
- Монтажний діаметр: 187 мм
- Монтажна глибина: 86 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 98 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 110 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 13000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 159 ₴/комплект









