Високочастотна автоакустика рупорні твітери 9.5 см (3.7") EDGE EDBXPRO38T-E0 75/150 Вт
1 370 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 31326
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика рупорні твітери 9.5 см (3.7") EDGE EDBXPRO38T-E0 75/150 Вт
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
EDGE EDBXPRO38T-E0 — це високочастотні рупорні твітери, створені для справжніх фанатів гучного та яскравого автозвуку. Ці твітери забезпечують неймовірну гучність і кришталеву чіткість, які пробиваються крізь будь-який звуковий хаос. Ідеальний вибір для SPL-інсталяцій або побудови гучного фронту у вашій аудіосистемі.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DBX
- Тип АС: високочастотна (рупорні твітери)
- Типорозмір АС: 9.5 см (3.7")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 75 Вт
- Максимальна потужність: 150 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 2000 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 102 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал мембрани: алюміній
- Матеріал магніту: ферит
- Діаметр звукової котушки: 25.5 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 95 мм
- Монтажний діаметр: 70 мм
- Монтажна глибина: 35 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
Вироблено з використанням високоякісних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 3.5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 102 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 2000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴/комплект










