Естрадна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDBXPRO6-E2 175/350 Вт односмугова
2 009 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 36389
- +380 (98) 743-63-37
Естрадна автоакустика 16-17 см (6-6.5") EDGE EDBXPRO6-E2 175/350 Вт односмугова
EDGE — відомий британський виробник, що випускає якісну автомобільну акустику. Асортимент бренда містить безліч серій у різних цінових сегментах. З компонентів Edge можна зібрати й аматорську, і професійну акустичну систему.
Гучні та потужні динаміки EDGE EDBXPRO6-E2, що перевершують усіх найближчих конкурентів за рівнем цін і характеристик. Динаміки універсальні. Вони можуть бути використані як у повсякденних системах, так і на змаганнях. Завдяки магнітній системі вдалося досягти чудової якості звучання й гучності. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: EDGE (Великобританія)
- Серія: DBX
- Тип АС: естрадна середньочастотна (гучний звук)
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: односмугова
- Потужність RMS: 175 Вт
- Максимальна потужність: 350 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 160 ~ 10000 Гц
- Чутливість: 95 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки: 1.5 дюйма (38.1 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь з антирезонансним покриттям
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 145 мм
- Монтажна глибина: 78 мм
Ціна вказана за пару
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 175 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 95 дБ |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальний діапазон частоти | 160 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 009 ₴/комплект











