1 день
Набір автомобіліста Nissan із сумкою чорного кольору 01-148-IS
1 480 ₴/комплект
1 332 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00064
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста Nissan із сумкою чорного кольору 01-148-IS
Набір автомобільний містить усі необхідні автоаксесуари, без яких, відповідно до правил дорожнього руху, експлуатація авто заборонена. Набір має оригінальний дизайн. Зручна містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Транспортна аптечка згідно з ТУ (02-003-ДП) у футлярі Дой-Пак
- Вогнегасник порошковий 1 кг
- Рукавички ПВХ універсальні
- Сумка чорна, на одне відділення 45,5 х 18 х 18,5 см
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 455 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴/комплект











